Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ТОП-НОВИНА: Нагорода для кращого слідчого

0 16

Сьогодні у Головному слідчому управлінні МВС України стартувала фінальна частина конкурсу на звання «Кращий слідчий-2012». Про це повідомив Перший заступник начальника служби генерал-майор міліції Олександр Гончаров.

Нагадаємо, захід проводиться на виконання відповідного наказу начальника ГСУ МВС України спільно із загальнонаціональною правовою газетою «Юридичний вісник України».

Передумовою ж проведення фіналу конкурсу стала організація і проведення впродовж II-го півріччя цього року дванадцяти відбіркових турів, під час яких професійне журі визначало кращих фахівців слідчої служби в усіх регіонах держави. На жаль, до заключного етапу заходу дійшли лише вісім конкурсантів, які в напруженій боротьбі виборюватимуть головний приз конкурсу – автомобіль «Шевроле Авео».

– Уже другий рік поспіль фахівці ГСУ разом із газетярами організовують конкурс на звання кращого слідчого і як засвідчила практика заходи проходять на високому організаційному рівні, – відкриваючи захід зауважив Олександр Гончаров. – У ході конкурсів конкурсанти демонстрували, насамперед, свої ґрунтовні знання відомчих і міжвідомчих документів, а також практичний досвід реальної повсякденної роботи правоохоронця-слідчого.

Принагідно доповідач нагадав, що минулого року одна з слідчих з харківської обласної міліції стала переможцем минулорічного конкурсу і їй в якості головного призу було вручено автомобіль «ДЕУ-Ланос».

Разом із тим, Олександр Гончаров зауважив, що цьогорічний відбір конкурсантів був набагато жорсткішим і принциповішим.

«До фіналу дійшли лише кращі з кращих слідчих правоохоронного відомства. Серед них – переможці півфіналу, є й ті, хто виборов почесні другі і треті місця, – продовжив Олександр Гончаров. – Однак результати, продемонстровані в ході всіх етапів конкурсу не враховуватимуться, оскільки такі умови конкурсу. Головне – нинішня боротьба і вона розпочинається з чистого аркуша. Всі конкурсанти знаходяться абсолютно в рівних умовах. Також результати, продемонстровані протягом усього року, а ще знання і досвід слідчих, вселяють упевненість, що боротьба буде інтенсивною, напруженою і, головне, чесною. Переможець уособлюватиме собою образ найкращого слідчого системи МВС».

Наступний етап конкурсу проводився на базі Навчально-ситуативного центру з підготовки управлінських кадрів органів внутрішніх справ України Національної академії внутрішніх справ (НАВС). Саме тут конкурсантів на звання кращого слідчого МВС привітав Перший проректор НАВС з навчально-методичної та наукової роботи генерал-майор міліції Володимир Чернєй.

«У стінах нашого вищого навчального закладу, ви маєте унікальні можливості продемонструвати на практиці свої знання, оскільки саме тут створені робочі місця, на яких моделюються злочини, що наближені до реальних, – сказав Володимир Чернєй. – Тож працюйте, бажаю кожному з вас великої перемоги, і нехай, як у спорті, переможе найсильніший».

Усі вісім конкурсантів отримали Протоколи огляду місця події і фабули з кримінальних справ, що колись розслідувалися правоохоронцями. Нинішнім слідчим належало здійснити професійний огляд і описати місця скоєння того чи іншого зухвалого злодіяння. Приміром, старшому слідчому з особливо важливих справ УМВС України в м. Севастополі майору міліції Ярославу Проценку випало оглядати й описувати кафе-бар, у якому за легендою, зловмисники все потрощили і побили двох відвідувачів.

– Знайома картина, тож, сподіваюся, справлюся, – оптимістично зазначив офіцер.

Наразі відомо, призери I-го, II-го і III-го місць отримають автомобіль «Шевроле Авео», Ipad і ноутбук. Однак, за словами організаторів конкурсу, без подарунків не залишиться ніхто з конкурсантів.

Джерело:

МВС

Залиште коментар