Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тисяча скарг на вищих суддів

0 19

Як повідомляє прес-служба ВРЮ з посиланням на главу відомства Олександра Лавриновича, 60% (591 звернення) стосувалися суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ (ВССУ). Аналогічна тенденція спостерігається і на початку поточного року. Перевірки минулого року було проведено щодо 32 суддів ВССУ.

Стосовно суддів Вищого господарського суду було отримано 88 скарг, суддів Вищого адміністративного суду — 270, суддів Верховного суду — 44 звернення.

Найбільше люди скаржилися на відмову у відкритті касаційного провадження. Крім того, скарги стосувалися порушення суддями процесуальних строків та повернення судового збору у разі відмови у відкритті провадження. У значній кількості звернень фігурують прізвища одних і тих самих суддів, наголосив Лавринович.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар