Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тимчасова комісія з перевірки суддів оприлюднила звіт про результати діяльності

0 74

134 звернення комісія повернула заявникам, бо заяви не відповідали вимогам Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

За останній місяць (з 10 жовтня до 10 листопада) ТСК розпочала сім перевірок суддів, розглянула чотири перевірки на своїх засіданнях та ухвалила чотири висновки.

У двох випадках комісія виявила порушення суддями присяги, тож скерувала відповідні висновки до Вищої ради юстиції (ВРЮ), два висновки направила до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) для ухвалення рішення про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

У ТСК уточнили, що всі чотири висновки ухвалили щодо суддів місцевих загальних судів.

Загалом з початку діяльності до 10 листопада 2014 року на адресу ТСК з перевірки суддів надійшло 1280 заяв громадян щодо проведення перевірок суддів, 754 з яких повернуто через невідповідність.

За весь час своєї роботи комісія розпочала 88 перевірок суддів, розглянула на своїх засіданнях результати восьми перевірок. Щодо одного судді ухвалено висновок про відсутність у його діях порушень, щодо двох направлено матеріали до ВККСУ для вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності. Щодо восьми суддів ухвалено висновки про порушення присяги судді, які скеровані до ВРЮ.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар