Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ТЕС переходять в енергоощадний режим роботи

0 21

На теплових електростанціях, для яких антрацитове вугілля є основним у виробництві енергії, будуть введені спеціальні заходи економії цієї сировини.
Українські ТЕС переходять в енергоощадний режим роботи. Навантаження збільшиться на атомні станції та на ТЕС, що працюють на іншій групі вугілля.
Введення надзвичайних заходів на ринку електричної енергії не означає автоматичного відключення електроенергії і тепла для населення. У крайніх випадках можливі «віялові» відключення українських будинків від електрики. Про такі заходи населення проінформують завчасно.
Рішення про застосування тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії прийнято Кабміном ввечері 15 лютого. Рішення прийнято у зв’язку з дефіцитом антрацитового вугілля, з якого виробляється третина всієї електроенергії в країні. До дефіциту привела «блокада» тимчасово непідконтрольних територій України, на яких знаходяться вугільні підприємства, що виробляють антрацитовий вугілля.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар