Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Терміни дії водійських прав

0 23

Із квітня набула чинності постанова Кабінету Міністрів, що встановлює терміни дії нових водійських посвідчень.

Це визначено постановою Кабміну від 13 березня 2013 року №185 “Деякі питання виконання закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”.

Згідно з постановою, посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1, оформлені та видані після набуття чинності цією постановою, є дійсними протягом 20 років із дати їх видачі, інших категорій – протягом десяти років із зазначеної дати. Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку.

Посвідчення водія, видані до набуття чинності цією постановою, діють протягом терміну, на який їх було видано. Вони залишаються дійсними, а обмінювати їх будуть лише за бажанням власника або ж у разі відкриття нової категорії. При заміні посвідчення перескладати іспит не треба. Необхідна лише довідка від лікаря.

Водночас водії, які мають права радянського зразка, зобов’язані обміняти документи до 1 січня 2014 року.

 

Залиште коментар