Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Термін обробки заявки на реєстрацію нерухомості скоротять до 3-х днів

0 86

Державна реєстраційна служба України планує скоротити час обробки заявок на реєстрацію нерухомого майна з нинішніх 5 до 3 днів, повідомив заступник голови Укрдержреєстру Артем Янчук.

За його словами, відповідна ініціатива міститься в розроблюваних відомством законопроектах. “В майбутньому ті законодавчі акти, які ми розробляємо, там буде скорочений термін обробки заявок до 3 днів. На сьогоднішній день – це 5 днів”, – сказав Янчук.

“Просто менше вже зробити дуже складно у зв’язку з тим, що ми також плануємо паралельно впровадити поділ тих, хто приймає документи, і тих, хто приймає рішення щодо них. Тобто, там ще буде необхідно час на пересилку цих документів і повернення їх назад “, – додав він.

Чиновник також пояснив, що ініціатива розподілу чиновників на тих, хто приймає документи від замовника, і тих, хто приймає рішення щодо них, покликана усунути корупційну складову при здійсненні реєстраційних процедур. При цьому Янчук уточнив, що над розробкою даних ініціатив працює група експертів з Грузії, тому пропоновані нововведення в чому відображають досвід спрощення дозвільних процедур і усунення корупції саме цієї країни.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар