Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тенденції розвитку криміналістики на сучасному етапі

0 29

Проблеми застосування нового кримінального процесуального законодавства України та тенденції розвитку криміналістики на сучасному етапі розглянули фахівці під час Всеукраїнської науково-практичної конференції у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Відкрив конференцію ректор ХНУВС, доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України генерал-полковник міліції Олександр Бандурка. «Кримінальний процесуальний кодекс, порядок і механізм введення якого ми сьогодні обговорюємо, стосується усіх сфер кримінального судочинства, – сказав Олександр Маркович. – Для участі у конференції запрошені науковці та практичні працівники не лише органів внутрішніх справ, а й суду та прокуратури. Є цілий ряд моментів, які потрібно роз’яснювати та коментувати, щоб навчати майбутніх спеціалістів та перенавчати тих, хто вже працює. Також ми поєднали конференцію з виставкою сучасного криміналістичного обладнання, оскільки новий КПК України закладає багато новацій у використанні спецтехніки».

Як повідомили в прес-центрі університету, у роботі конференції взяли участь працівники правоохоронних органів, суду та прокуратури; вчені з Києва, Одеси, Львова, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запоріжжя, які займаються науковою діяльністю за напрямом роботи конференції.

Учасників зацікавили доповіді академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Валерія Шепітька на тему: «Трансформації в кримінальному процесі та деякі тенденції криміналістики в сучасних умовах» та начальника відділу ГСУ МВС України, кандидата юридичних наук Максима Цуцкірідзе, який висвітлив тему: «Негласні слідчі дії за новим КПК».

Учасниками конференції були висвітлені актуальні питання реформування кримінального судочинства в умовах прийняття  нового КПК, окреслені напрями діяльності ОВС в удосконаленні досудового розслідування, розглянуті шляхи розвитку криміналістики в умовах реформування законодавства про кримінальне провадження.

Теги:

криміналістика, Харківський національний університет внутрішніх справ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар