Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тенденції розвитку криміналістики на сучасному етапі

29

Проблеми застосування нового кримінального процесуального законодавства України та тенденції розвитку криміналістики на сучасному етапі розглянули фахівці під час Всеукраїнської науково-практичної конференції у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Відкрив конференцію ректор ХНУВС, доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України генерал-полковник міліції Олександр Бандурка. «Кримінальний процесуальний кодекс, порядок і механізм введення якого ми сьогодні обговорюємо, стосується усіх сфер кримінального судочинства, – сказав Олександр Маркович. – Для участі у конференції запрошені науковці та практичні працівники не лише органів внутрішніх справ, а й суду та прокуратури. Є цілий ряд моментів, які потрібно роз’яснювати та коментувати, щоб навчати майбутніх спеціалістів та перенавчати тих, хто вже працює. Також ми поєднали конференцію з виставкою сучасного криміналістичного обладнання, оскільки новий КПК України закладає багато новацій у використанні спецтехніки».

Як повідомили в прес-центрі університету, у роботі конференції взяли участь працівники правоохоронних органів, суду та прокуратури; вчені з Києва, Одеси, Львова, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запоріжжя, які займаються науковою діяльністю за напрямом роботи конференції.

Учасників зацікавили доповіді академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Валерія Шепітька на тему: «Трансформації в кримінальному процесі та деякі тенденції криміналістики в сучасних умовах» та начальника відділу ГСУ МВС України, кандидата юридичних наук Максима Цуцкірідзе, який висвітлив тему: «Негласні слідчі дії за новим КПК».

Учасниками конференції були висвітлені актуальні питання реформування кримінального судочинства в умовах прийняття  нового КПК, окреслені напрями діяльності ОВС в удосконаленні досудового розслідування, розглянуті шляхи розвитку криміналістики в умовах реформування законодавства про кримінальне провадження.

Теги:

криміналістика, Харківський національний університет внутрішніх справ

Джерело:

ЮВУ

Комментарии