Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Техогляд відмінили

0 24

5 липня був прийнятий Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень”. За прийняття цього Закону проголосували 262 народних депутата із 397 зареєстрованих у Верховній Раді України.

Цим Законом скасовується обов`язковий технічний огляд для легкових автомобілів, що не використовуються у комерційних цілях. Також скасовано вимоги щодо обов`язкової наявності у водія дорожнього (маршрутного) листа та нотаріально посвідченої довіреності на керування транспортним засобом.

Тепер проведення технічного огляду покладено на суб’єкти господарювання, а не Державна автоінспекція МВС України, так як це було раніше.

Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування.

Теги:

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень”, Верховна Рада України, скасовується обов`язковий технічний огляд для легкових автомобілів, проведення технічного огляду покладено на суб’єкти господарювання

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар