Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Техогляд автівок подовжили до кінця року. Через технічні причини

0 44

З початку року вступили в силу дві постанови Кабінету Міністрів, згідно з якими проведення технічного огляду здійснюється з 15 січня по 15 грудня. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник начальника департаменту ДАІ МВС України Сергій Левченко, передає кореспондент «proUA».

«Згідно з цими постановами проведення технічного огляду здійснюється з 15 січня по 15 грудня. Минулого року техогляд проводився до 31 липня», – зазначив Левченко.

Крім того, технічним оглядом автотранспорту будуть займатися спеціально уповноважені суб’єкти господарювання. Нині в Україні вже працює 141 пункт перевірки.

«Зараз у нас по Україні акредитувалися і внесені до державного реєстру 141 суб ‘єкт господарювання, які мають на це право. Ми маємо ще більше 400 заяв таких суб’єктів, які хочуть пройти акредитацію», – сказав він.

За його словами, для того, щоб охопити всю Україні таких суб’єктів господарювання повинно бути 1, 5 тисячі.

«Відповідно статті 121 власник транспортного засобу, який не пройшов техогляд притягується до адміністративної відповідальності у розмірі 170-250 гривень», – сказав Левченко.

Найбільш активними у проходженні техогляду областями Левченко назвав Донецьку та Луганську область. Серед лідер він також згадав Київ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар