Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тбіліський суд не прийняв позов Н.Бурджанадзе проти М.Саакашвілі.

19

Тбіліський міський суд не прийняв позов колишнього спікера парламенту Грузії, лідера опозиційної партії “Демократичний рух – Єдина Грузія” Ніно Бурджанадзе проти президента Грузії Михайла Саакашвілі. Н.Бурджанадзе має намір добитися правосуддя і подає позов до Європейського суду з прав людини, повідомили журналістам в прес-службі партії.

У своєму позові, поданому до суду 2 червня, Н.Бурджанадзе закликала до відповіді главу держави за “утиск честі, гідності і ділової репутації”. За її словами, М.Саакашвілі “повинен або довести висунуті звинувачення, або відповісти за наклеп”.

У прес-службі заявили, що “суд ухвалив рішення за абсурдними заявами”. Зокрема, в судовому рішенні наголошується, що за заяву, зроблену в ході політичних дебатів, відповідальність не покладається. У партії розцінили рішення суду, як переслідування політичних опонентів і цілеспрямований терор.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии