Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тбіліський суд не прийняв позов Н.Бурджанадзе проти М.Саакашвілі.

0 19

Тбіліський міський суд не прийняв позов колишнього спікера парламенту Грузії, лідера опозиційної партії “Демократичний рух – Єдина Грузія” Ніно Бурджанадзе проти президента Грузії Михайла Саакашвілі. Н.Бурджанадзе має намір добитися правосуддя і подає позов до Європейського суду з прав людини, повідомили журналістам в прес-службі партії.

У своєму позові, поданому до суду 2 червня, Н.Бурджанадзе закликала до відповіді главу держави за “утиск честі, гідності і ділової репутації”. За її словами, М.Саакашвілі “повинен або довести висунуті звинувачення, або відповісти за наклеп”.

У прес-службі заявили, що “суд ухвалив рішення за абсурдними заявами”. Зокрема, в судовому рішенні наголошується, що за заяву, зроблену в ході політичних дебатів, відповідальність не покладається. У партії розцінили рішення суду, як переслідування політичних опонентів і цілеспрямований терор.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар