Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тарифи на житлово-комунальні послуги піднімуть з 15 жовтня

0 32

Про це в інтерв’ю “Сегодня” заявив Міністр з питань житлово-комунального господарства Юрій Хіврич.

“Зміна цін на тепло і гарячу воду – це регуляторний акт, який повинен пройти обговорення протягом двох місяців, починаючи з 1 серпня, коли НКРЕ довела ціни до (рівня) витрат”, – пояснив міністр. За його словами, підвищення вартості тепла і гарячої води буде становити від 20 до 30% залежно від регіону, “ці цифри ще розраховують фахівці”.

На питання, якими будуть тарифи в столиці, міністр відповів: “Якщо по Україні вони складають 80-85% від собівартості, то в Києві – 60%. Тепер скрізь виставлять рахунок на 100% собівартості, але невідомо, як зміниться ціна в Києві – можливо, знову будуть частково дотувати з міськбюджету”.

Юрій Хіврич також зазначив, що тарифи будуть різні в різних містах. “Зробити єдині тарифи для всієї країни складно, в кожному місті різна структура витрат”, – сказав він. На питання, якими будуть тарифи в Києві, міністр відповів: “Якщо по Україні вони складають 80-85% від собівартості, то в Києві – 60%. Тепер скрізь виставлять рахунок на 100% собівартості, але невідомо, як зміниться ціна в Києві – можливо, знову будуть частково дотувати з міськбюджету”.

Теги: Новини права, Міністерство ЖКГ, тарифи на житлово-комунальні послуги Київ, підвищення цін на комунальні послуги, Министр ЖКХ, тарифы на жилищно-коммунальные услуги, повышение цен, новости права

Залиште коментар