Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Італія визнала українські водійські права

0 20

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в свою чергу, написав в Facebook, що через два місяці українці, які проживають в Італії, зможуть обміняти водійські права без іспитів.
Угода з Італією передбачає, що громадяни України, які легально проживають в Італії, а також громадяни Італії, які легально проживають в Україні, зможуть обміняти свої національні водійські права на аналогічні документи країни проживання.
Дія угоди поширюється на громадян України, які є резидентами Італії менше чотирьох років і мають дійсні українські посвідчення водія.
Обміну не підлягають недійсні або підроблені права. Крім того, не зможуть скористатися процедурою обміну прав громадяни, які за станом здоров’я не можуть керувати автотранспортом. Обмін обмежується лише тими категоріями автотранспорту, які вказані в національних правах.
Аваков підкреслив, що нова угода не скасовує норму закону, згідно з якою українці в Італії і італійці в Україні не мають права користуватися національними водійськими посвідченнями більше року після отримання офіційної реєстрації. Однак тепер обмін буде здійснюватися без здачі теоретичного і практичного іспитів і, відповідно, без витрат на їх оплату, яка становить від 600 до 1000 євро.
“Процедура обміну буде займати певний час, оскільки для з’ясування достовірності документів буде проводитися спеціальна перевірка. При видачі нового, італійського водійського посвідчення, українське буде вилучатися. Відповідно, італійці будуть здавати національний документ при отриманні українського”, – додав глава МВС.
Для громадян України обмін буде проводитися на території Італії в представництвах Автоінспекції (Motorizzazione Civile) за місцем проживання.

Залиште коментар