Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ситуація з дотриманням прав ув’язнених в поточному році не покращується

0 20

Як розповів на прес-конференції в Києві керівник правозахисної організації “Донецький меморіал” Олександр Букалов, в поточному році зберігається високий рівень порушення прав засуджених, це стосується і умов затримання і ставленням персоналу до ув’язнених.

Він також підкреслив, що зростає кількість ув’язнених в Україні, зокрема це відбувається за рахунок того, люди отримують нетривалі терміни покарання, за які могло бути покарання взагалі не пов’язане з позбавленням волі.

Так, по словах О.Букалова, в першому півріччі 2011 року чисельність людей, що знаходяться в ув’язненні, зросла на більш, ніж 2%, тобто майже на 4 тис. осіб.

В цілому, за півтора роки кількість ув’язнених в Україні збільшилася більш, ніж на 10 тисяч чоловік. Таким чином, як відзначив О.Букалов, на 100 тис. населення в Україні за гратами міститься 345 чоловік і це у багато разів перевищує показник в країнах Західної Європи. Крім того, він підкреслив, що тривожним сигналом є значне зростання числа смертельних випадків в місцях ув’язнення.

“Не знаю за яких причин відбувається це зростання”, – сказав він, відзначивши, що за перше півріччя цього року в установах пенітенціарної системи померла 601 особа, а за весь минулий рік ця цифра склала 808 чоловік.

Недостатнім також О.Букалов назвав і фінансування пенітенціарної служби, що впливає на умови утримання і поводження з ув’язненими.

Теги:

права ув’язнених, пенітенціарна служба

Залиште коментар