Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Система господарських судів відзначає 90-річчя

0 55

Комерційні суди існували і до 1922 року, коли було видано указ про утворення державних арбітражів для вирішення спорів між підприємствами, установами та організаціями, проте, як відомо, після революції 1917 року всі судові органи Російської Імперії були скасовані. Помилковість такого кроку незабаром усвідомили, і, як наслідок, 90 років тому, 21 листопада 1922 року, була утворена система державних арбітражних судів.

З того часу, зазнаючи трансформації, господарські суди залишаються, – як зазначив голова ВГСУ Віктор Татьков, – вагомою ланкою в сегменті державної економічної політики, ланкою, яка активно впливає на формування нових економічних процесів. Віктор Татьков відзначив високу ефективність господарської юстиції і висловив надію, що нинішні судді не підведуть своїх наставників, а нове покоління суддів буде здатне зберегти і примножити напрацьований роками авторитет.

З нагоди ювілейної дати на збори в стінах ВГСУ запросили ветеранів господарської юстиції, корифеїв системи.

Під час урочистого зібрання голова ВГСУ вручив суддям державні та відомчі нагороди.

Теги:

ВГСУ

Джерело:

ВГСУ

Залиште коментар