Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сина депутата Харківської облради, який вбив людину, визнали невинним

0 18

Кримінальна справа за фактом ДТП за участю сина депутата Харківської облради Олега Каратуманова Дмитра порушуватися не буде через відсутність складу злочину. Про це заявив заступник прокурора області Олег Анпілогов, передає Медіа-порт.

За його словами, розслідування ДТП за участю Дмитра було проведене в повному обсязі, і слідство було припинене.

При цьому адвокат Каратуманова Сергій Веприцький знаходиться у відпустці, і відмовився коментувати що-небудь по телефону.

Нагадаємо, син депутата Харківської обласної ради від Партії регіонів Олега Каратуманова Дмитро 31 жовтня 2008 року збив на смерть людину на трасі Київ-Харків-Довжанський.

Тоді загинув студент Каразінського університету Іван Гаража, якому не було і 20-ти.

Спочатку цю справу розслідувала міліція, потім – обласна прокуратура. Прокурор області Василь Синчук пояснив ці зміни складними відносинами Олега Каратуманова з міліцією. На сесії облради депутат висловлювався з критикою на адресу головного міліціонера Харкова Віктора Развадовського.

Розслідування дорожньо-транспортної пригоди тривало більше 9-ти місяців.

Джерело:

proUA

Залиште коментар