Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Світовий конгрес українців закликав владу “припинити повертати Україну до радянського минулого”

0 18

Світовий конгрес українців закликає владу України звільнити з-під арешту колишнього прем’єр-міністра, лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко і екс-главу МВС Юрія Луценка. Про це в ході 5-го Всесвітнього форуму українців сказав президент конгресу Євген Чолій.

“Закликаю владу далі не погіршувати ситуацію, а навпаки прислухатися до голосу світової спільноти і припинити повертати Україну до авторитарної системи управління і радянського минулого, звільнивши з-під арешту політичних опонентів – екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка”, – заявив Чолій.

За його словами, процеси проти екс-чиновників в Україні є свідченням згортання демократії в країні, хоча влада називає їх свідченням боротьби з корупцією.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ході виступу на V Всесвітньому форумі українців зачитав вітання учасникам форуму від Президента Віктора Януковича. Виступ переривався криками “Ганьба Януковичу”.

Раніше Угорщина, Польща, Словаччина, Чехія, Великобританія, Франція, Німеччина, Канада, США, а також Організація з безпеки і співробітництва в Європі висловлювали стурбованість арештом Тимошенко.

Теги:

Тимошенко Юлія, Світовий конгрес українців

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар