Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Свідоцтва нотаріусам видаватимуть по-новому

0 21

Із переліку документів, які додаються до заяви про видачу свідоцтва, виключена копія довідки про відсутність судимості і ін., а також детальніше врегульована процедура видачі повторного свідоцтва.

Міністерство юстиції наказом № 1043/5 від 11 липня 2012 року затвердило новий Порядок видачі свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю, який набирає чинності з дня його офіційної публікації. Відповідно, втратить силу наказ Мін’юсту № 1107/5 від 22 червня 2009 року.

Впорядкован список документів, які додаються до заяви про видачу свідоцтва:

– документ про внесення плати за видачу свідоцтва (квитанція, видана банком, або платіжне доручення з відміткою банку);

– копія диплома про вищу юридичну освіту;

– копія трудової книжки;

– фотокопія відповідних сторінок паспорта, що містять відомості про ПІБ і місце проживання.

Тобто, із списку виключені представлення управління юстиції про видачу свідоцтва (в разі складання іспиту кваліфікаційній комісії нотаріату при управлінні юстиції); виписка з протоколу засідання кваліфкомісії нотаріату при управлінні юстиції або рішення Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату; а також копія довідки про відсутність судимості.

При подачі заяви особисто уповноважений Міністерства юстиції встановлює особу заявника за паспортом громадянина України, про що проставляє відмітку на заяві.

Детальний порядок видачі свідоцтва про право на заняття нотаріальної діяльностю викладений на сайті Міністерства юстиції України.

Теги:

нотаріус, нотаріальна діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар