Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Свідки у справі вбивства судді Зубкова розвалюють версію слідства

0 17

У гучній справі про вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова вже п’ять свідків у суді не підтвердили версію слідства. Як повідомляє “Сегодня”,  головний свідок – ліфтер, який застав злочинців, і вони навіть спробували його вбити, не визнав у підсудних Сергієві і Дмитрові Павличенках (син і батько) убивць судді.

“Ліфтер на досудовому слідстві визнав у Павличенках вбивць, а в суді категорично заявив, що це не вони, зазначивши, що слідчий на нього психологічно тиснув”, – зазначив правозахисник Володимир Широченко. Головний свідок кілька місяців не з’являвся до суду в якості свідка і потерпілого, тому судді довелося виносити постанову про його розшук і примусовий привід. У суді ліфтер також спростував, що був присутній на одному з двох відтворень на місці злочину і ставив свій підпис під протоколом другого відтворення.

“Ліфтер сказав, що боявся йти на відтворення і прислав свого брата. У залі суду всі були шоковані. Адже ніхто не очікував з боку слідства такої фальсифікації”, – розповів Широченко.

Цю інформацію підтвердила адвокат підсудних Тетяна Шевченко. “Так, ніхто з п’яти не впізнав. Підпис не його, слідство давило на ліфтера. Справу треба дослухати до кінця. Повинен бути виправдувальний вирок, адже інших аргументів недостатньо, щоб звинуватити Павличенків у вбивстві. Прямих доказів у них, на мій погляд, немає взагалі”, – заявила авдокат.

У прокуратурі коментувати судові розгляди відмовилися, сказавши, що потрібно дочекатися рішення суду. Наступне засідання призначили на 22 червня.

Нагадаємо, суддю Зубкова вбили в під’їзді свого будинку 21 березня 2011 року. По гарячих слідах було затримано Дмитра Павличенка і його 19-річного сина Сергія. За однією з версій, вони нібито пішли на злочин через помсту: суддя виселив їхню сім’ю з квартирної прибудови в будинку на вул. Б. Хмельницького, 52-а.

Міліція завершила розслідування і передала справу до суду у грудні 2011 року. Обвинувачені заперечували свою провину.

Теги:

Зубков Сергій, слідство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар