Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Святкування першої річниці утворення ВССУ

0 39

Сьогодні відбулося урочисте засідання з нагоди святкування першої річниці утворення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Рік тому – 1 жовтня 2010 року – Указом Президента України від 12 серпня 2010 року № 810/2010 на підставі Закону України «Про судоустрій і статус суддів» було утворено Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ), який розпочав свою діяльність 1 листопада 2010 року.

Вітальне слово від Президента України Віктора Януковича оголосив Радник Президента Андрій Портнов. Зокрема, Віктор Янукович, звертаючись до суддів ВССУ, зазначив, що здійснення правосуддя є почесною і нелегкою місією, яка вимагає від них особливої відповідальності, сумлінності та високого професіоналізму.

Привітав колег та високоповажних гостей з першою річницею Голова ВССУ Леонід Фесенко. Створення ВССУ, на його думку, стало логічним кроком на шляху до реалізації приписів Конституції України, адаптації національного законодавства до загальновизнаних світових моделей процесуальної судової вертикалі.

З вітаннями на адресу ВССУ також виступили Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, Голова Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Сергій Ківалов, Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова, Голова Апеляційного суду Київської області Юрій Нечипоренко, керівник проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Україна: верховенство права» Девід Вон та Голова Союзу юристів України Валерій Євдокимов.

Завершуючи урочисту церемонію, Леонід Фесенко подякував усім присутнім за підтримку на шляху реалізації судової реформи та впровадження прозорого, відкритого судочинства.

Теги:

ВССУ, Л.Фесенко

Джерело:

ВССУ

Залиште коментар