Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Свежий обзор Конкурсов, Стипендий, Стажировок и Грантов [#58 / Ноябрь 2020]

0 6

Гранты, Стипендии,
Стажировки и Конкурсы
для ученых и студентов

 

дедлайн: 01.02.2021

Стипендия на обучение в магистратуре в области охраны культурного наследия в Центральном Европейском университете.

Universität Hamburg Post Doc Resident Fellowships
дедлайн: 30.11.2020

Центр сравнительных имперских и транскультурных исследований «РоманИслам» при Гамбургском университете (Германия) принимает заявки на предоставление стипендий для исследовательских стажировок лицам с учёной степенью. Область исследований — романизация и исламизация в применении к любому историческому периоду.

Generation Google Scholarship (Europe, Middle East and Africa)
дедлайн: 05.12.2020

Стипендии для девушек обучающихся в сфере компьютерных наук. Отобранные студенты получат 10 000 долларов в течение 2021-2020 учебного года.

PhD Fellowships “Germanic Languages and Literatures” (Washington University in St. Louis)
дедлайн: 01.01.2021

Университет им. Джорджа Вашингтона (Сент-Луис, штат Миссури, США) принимает заявки на предоставление стипендий для написания диссертаций в области немецких исследований с дополнительным фокусом на кинематографических, медиальных, гендерных, переводческих и иных исследованиях.

The DemTech Fellowship Program
дедлайн: 15.01.2021

Стипендиальная программа для технических предпринимателей из Украины, Грузии и Молдовы. Предусматривает 4-месячное обучение по внедрению инноваций в производство и участие в демократическом саммите в Копенгагене.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука
дедлайн: 18.12.2020

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Jim Bennett Entrance International Scholarship in Canada
дедлайн: 15.12.2020

Стипендия на обучение на уровне бакалаврата в Simon Fraser University (Канада). Для широкого круга специальностей.

Full-time International Student Awards at Mohawk College, Canada
дедлайн: 19.01.2021

Стипендия на обучение на уровне бакалаврата в Mohawk College (Канада). Для широкого круга специальностей.

King’s College London Hans Rausing international awards in UK
дедлайн: 15.03.2021

Стипендия на обучение в магистратуре в области истории в Королевском Колледже Лондона.

 

Конкурсы

Power of Young
дедлайн: 26.11.2020

Взяти участь у Power of Young може будь-який креативний проєкт зі свіжим поглядом на комунікацію, який доносить певний меседж: оповідання та сучасна поезія, проект, постер, графічний дизайн, музичний твір, звуковий дизайн, короткометражка, анімація.

Конкурс проектів на державне фінансування на 2021 р. від МОН України
дедлайн: 25.11.2020

Мінімальна вартість на рік дослідження або розробки, які плануються, становить 300 тис. гривень, а максимальна – 1 500 тис. гривень. Кожний заклад вищої освіти або наукова установа мають подати на конкурс проєкти, сукупна планова вартість яких на рік не перевищує 150% обсягу коштів, що вивільняються у 2020 році.

UPSHIFT Green Cтвори власний еко-проєкт!
дедлайн: 29.11.2020

UPSHIFT Green — це ваша можливість створити власний еко-проєкт та отримати фінансування (до 60 тис. грн.) на його впровадження.

Opendatago
дедлайн: 06.12.2020

Мета конкурсу – популяризувати використання відкритих державних даних для розроблення цифрових інструментів пов’язаних з антикорупційною тематикою, соціальною користю, підвищенням ефективності та прозорості роботи влади. Ми оберемо до п’яти команд-переможців, що отримають грант розміром до 280 тис. грн.

The 11th Annual Space Foundation International Student Art Contest
дедлайн: 31.12.2020

Международный детский конкурс рисунка «Как космические технологии помогают улучшить жизнь на Земле». В качестве призов – наборы художественных принадлежностей, лента и сертификат победителя.

Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам’ять про Голокост»
дедлайн: 15.12.2020

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду у розмірі:

Гранти Європейської комісії на підтримку демократії та прав людини
дедлайн: 01.12.2020

Це гранти для громадських організацій, що фінансують захист демократії, прав людини та фундаментальних свобод. Ви можете отримати до 2 500 000 євро на проєкт тривалістю від 30 до 36 місяців.

Конкурс короткометражних аматорських відео “Агенти громадської безпеки”
дедлайн: 27.11.2020

Мета конкурсу – підвищити рівень обізнаності молоді (віком від 14 до 18 років) у громадах Житомирської області щодо питань громадської безпеки шляхом їх залучення до участі у конкурсі короткометражних аматорських відео “Агенти громадської безпеки”. Усі учасники конкурсу отримають сертифікати учасника та заохочувальні подарунки від організаторів. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.

«Зміцнення громадянського активізму серед молоді»
дедлайн: 02.12.2020

Конкурс мікрогрантів для соціальних ініціатив з можливістю отримати 1000 долл. на реалізацію проектів.

 

Зимние школы,
стажировки

Getty Graduate Internships
дедлайн: 14.01.2021

Cтажировки в США для изучающих искусство. Грант: $35000

Graduate Institute of Ferrous & Energy materials Technology Internship Program
дедлайн: 27.11.2020

Исследовательская стажировка в области технических наук в университете POSTECH, Южная Корея.

Draper Hills Summer Fellows Program (DHSF)
дедлайн: 11.01.2021

Программа длительностью в 3 недели ежегодно проводится в Стэнфордском университете, в центре демократии, развития и верховенства права. Для участия в программе отбираются 25-30 участников, которые находятся в середине своей карьеры. Оплачивается: проживание, питание, проезд по США, при необходимости международный перелет.

Maurice R. Greenberg World Fellows Program
дедлайн: 02.12.2020

Программа стипендиатов Мориса Р. Гринберга — это четырехмесячная программа с постоянным проживанием на базе Йельского института Джексона по глобальным вопросам. Каждый год набирается уникальная группа стажеров: сбалансированная географически, набираются представители разных профессий, направлений и сфер деятельности.

MPI for Software Systems Internship
дедлайн: 31.12.2020

Университет Max Planck Institute for Software Systems предлагает стажировку талантливым и выдающимся студентам бакалавриата, магистратуры и аспирантуры.

Академія Жіночого Лідерства
дедлайн: 04.12.2020

За шість днів інтенсивної роботи Ви дізнаєтесь про принципи місцевого самоврядування, механізми прийняття результативних рішень, інструменти діяльності депутатів та відстоювання прав жінок через формування депутатських груп з ґендерних питань.

Стажування в Німеччині для представників культури, медіа, громадського сектору
дедлайн: 15.12.2020

Це програма, що підтримує професійні стажування українських спеціалістів у Німеччині. На основі вашої заявки організатори підберуть німецьку організацію, в якій ви працюватимете від двох до трьох місяців. Програма забезпечить щомісячну стипендію і покриє витрати на подорож та перебування.

 

 

Перевести сообщение
Отключить для языка: английский

Залиште коментар