Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суспільство і влада: вогонь і лід

0 19

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник стверджує, що студентка Києво-Могилянської академії Дарія Степаненко, яка вдарила його по обличчі букетом квітів, насправді дуже енергійно намагалася їх йому вручити.

Про це він заявив на брифінгу.

“Жодного інциденту в нас не сталося. Вона говорила, як хоче подарувати мені квіти, а потім почала тикати в емоціях цими квітами. Ставлюся до цього абсолютно спокійно”, – сказав Табачник.

Водночас Табачник не повідомив, якими будуть його подальші дії у зв’язку із цим інцидентом.>

Нагадаймо, під час форуму міністрів освіти Дарія Степаненко вдарила міністра квітами по обличчю. У свою чергу міністр схопив дівчину за руку, після чого її вивела охорона.

Пізніше Степаненко пояснила, що таким чином висловила протест проти політики Табачника, у свою чергу Дмитро Табачник , не вдаючись до емоцій, заперечив цей факт.

Теги:

Табачник Дмитро, громадянське суспільство

Джерело:

ЮВУ, №38, 2011

Залиште коментар