Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суспільство фізкультурників і спортсменів

0 20

Мін’юст повідомив, що у першому півріччі в Україні зареєстровано 881 громадську організацію, а загалом їх в Україні діє майже 40 тис. (39 103).

Найчастіше в Україні реєструються громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості ( з початку року зареєстровано 232).

На другому місці – громадські організації професійного спрямування (цього року їх в Україні за результатами першого півріччя працює 6 655, у 2013 році було створено 101).

Далі йдуть об’єднання ветеранів та інвалідів, молодіжні та правозахисні громадські організації.

Найрідше в Україні створюються громадські організації релігійного спрямування та об’єднання охорони пам’ятників історії та культури.

Як відомо, з 1 січня 2013 року діє новий Закон України «Про громадські об’єднання», яким змінено процес створення і реєстрації громадських організацій та громадських спілок.  А саме – було скасовано територіальні обмеження діяльності, зменшена мінімальна кількість засновників до 2-х осіб, надана можливість захищати інтереси не лише своїх членів, а й усіх громадян. Також було надано право здійснювати підприємницьку діяльність, з’явився доступ до Єдиного реєстру громадських об’єднань, безкоштовна реєстрація, скасовано державний контроль статутної діяльності та спрощено реєстрацію.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар