Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суму хабара рахували кілька годин

0 18

У Чернівцях за підозрою в отриманні хабара в 250 тисяч доларів затримано колишнього генерального директора найбільшого в Західній Україні Калинівського ринку Івана Ринжука. Про це повідомив начальник УМВС України у Чернівецькій області генерал-майор міліції Микола Харабара.

За його словами, хабар передавався за оформлення документів купівлі-продажу торгового об’єкту на ринку. Цю угоду Ринжук підписав ще на посаді директора ринку. Отримані гроші компаньйони Ринжука мали покласти на спеціальні рахунки у банку. Самого Ринжука затримали на проспекті Незалежності у Чернівцях, а його двох спільників , які, за словами начальника УМВС області, були керівниками приватних фірм Ринжука, затримали в іншому місці.

За словами Харабари, щоб лише перерахувати всю суму хабара при свідках, правоохоронцям “буде необхідно не менше 4-5 годин”.

Ринжук керував операцією, як і куди необхідно направляти отримані під час хабара гроші. Сума була отримана всього лише за один об’єкт на Калинівському ринку.

Після того, як 31 березня сесія Чернівецької міськради відправила у відставку міського голову Чернівців Миколу Федорука, 13 квітня депутати визнали незадовільною роботу комунального підприємства “МТК “Калинівський ринок” і зобов’язали в.о. міського голови Чернівців Віталія Михайлишина “терміново розірвати трудову угоду з генеральним директором підприємства Іваном Ринжуком”.

Перед цим рішенням міської ради від 31 березня гендиректора Калинівського ринку Ринжука було відсторонено від виконання обов’язків. Також було утворено тимчасову комісію, яка вивчає стан справ на підприємстві. Висновків комісії поки немає. Ринжук очолював Калинівський ринок з 1996 року. Калинівський ринок входить до п’ятірки найбільших речових ринків України.

Причиною конфлікту між мером і депутатами, який призвів до відставки міського голови, представники опозиції у міській раді і Федорук називали спробу “встановити контроль над Калинівським ринком і міжнародним аеропортом “Чернівці”.

Теги:

хабарництво

Джерело:

ТСН

Залиште коментар