Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суди і корупція заважають розвитку бізнесу більше, ніж податкова система

0 15

За оцінками бізнесу, в III кварталі 2012 р., порівняно з I кварталом 2012 р., на інвестиційний клімат України зменшився негативний вплив таких проблем, як адміністративні бар’єри, податкова система, система державного управління на центральному та місцевому рівні. Разом з тим, інвестори частіше стали вказувати на необхідність продовження боротьби з корупцією і реформування судової системи. Такі результати дослідження рівня інвестиційної активності в III кварталі, яке провела компанія Research&Branding Group на замовлення Державної податкової служби (ДПСУ). В опитуванні взяли участь 253 керівника американських, європейських та вітчизняних підприємств, що працюють в Україні.

Згідно з оцінками бізнесу, податкова система перейшла з четвірки серйозних перешкод на шляху поліпшення інвестиційного клімату в четвірку менш тривожних перешкод. У III кварталі 2012 р., на думку підприємців, знизилася актуальність проблем великих витрат часу при подачі документів і необхідності фізичного контакту з працівниками податкового відомства, відсутності можливості подачі документів в електронній формі.

Теги:

Державна податкова служба України

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар