Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судовий розгляд у справі судді-колядника триває

0 12

Сьогодні в Оболонському районному суді м. Києва продовжився розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича в одержанні хабара (ч.ч.2,3 ст. 368 КК України), втручанні у діяльність судових органів (ч.2 ст.376 КК України), завідомо неправдивому повідомленні про вчинення злочину (ч.2 ст. 383 КК України), та судді цього ж суду В’ячеслава Любашевського у пособництві в одержанні хабара (ч.5 ст.27 і ч.2 ст.368 КК України).

Як повідомила прес-служба ГПУ, у судових дебатах представники державного обвинувачення пропонували суду визнати підсудних винними у пред’явленому обвинуваченні у повному обсязі і призначити їм покарання у вигляді позбавлення волі з позбавленням права займати посади суддів та з конфіскацією майна.

Теги:

Зварич Ігор, хабарництво

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар