Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судовий процес у справі про вбивство Г.Політковської проходитиме у відкритому режимі.

0 14

Судовий процес у справі про вбивство журналістки “Нової газети” Ганни Політковської пройде у відкритому режимі. Про це повідомив адвокат одного з обвинувачених Мурад Мусаєв. За його словами, колегія присяжних збережена в колишньому складі, за винятком присяжного, який виступив перед пресою. Він заявив свій самовідвід. Засідання проходитиме у відкритому режимі у присутності журналістів.

Нагадаємо, 19 листопада ц.р. було прийнято рішення, згідно якому судовий процес у справі про вбивство Г.Політковської проходитиме в закритому режимі, що обумовлене необхідністю забезпечити безпеку присяжних.

Раніше сьогодні М.Мусаєв відзначив, що, за версією слідства, замовник вбивства Г.Політковської – якийсь політичний діяч усередині країни. При цьому, за словами адвоката, ні про яку конкретну фігуру мова в справі не йде, але “на стадії слідства генеральний прокурор заявив, що це хтось великий і жахливий за межами Росії”. “При цьому в суді в обвинувальному висновку ми бачимо, що це не настільки великий і жахливий політичний діяч усередині країни”, – підкреслив адвокат, додавши: “Невідомо, про кого йде мова, ні про кого конкретно мова не йде”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар