Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судові перипетії у справі Кучми продовжаться після Євро-2012

0 30

Засідання суду за касацією щодо незаконності порушення справи проти колишнього Президента України Леоніда Кучми перенесено на 26 липня

Про це в ході судового засідання заявив головуючий суддя Вищого спецсуду з цивільних і кримінальних справ Михайло Вільгушинський.

За його словами, ряд документів, підготовлених представниками сторін, що беруть участь в судовому процесі, або не були належним чином підготовлені, або ж не були надані для ознайомлення всім учасникам процесу. За словами Вільгушинського, колегія суддів ухвалила рішення про перенесення розгляду судової справи на 26 липня о 10-00.

31 травня Вищий спеціалізований суд України повинен був розглянути скаргу ГПУ на рішення Апеляційного суду Києва у справі колишнього Президента України Леоніда Кучми.

Раніше суд зняв з Кучми звинувачення в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Генпрокуратура навесні 2011 року порушила кримінальну справу і висунула обвинувачення екс-президенту Леоніду Кучмі в перевищенні влади і службових повноважень, що призвело до вбивства опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році.

Теги:

ВССУ, справа Л.Кучми

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар