Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судові експертизи можуть допомогти в спорах з податковою

0 18

Як відзначив в ході інтернет-конференції партнер, адвокат АК “Легитімус” Микола Очкольда, судові експертизи дуже часто використовуються в спорах з податковою. “Тому  ми використовуємо Незалежний інститут судових експертиз, – відзначив експерт. – Інколи проведенню експертизи передує експертне дослідження, яке ми замовляємо за власною ініціативою і залучаємо як доказ до позовів, які подаємо”.

Зі свого боку керівник Незалежного інституту судових експертиз Геннадій Пампуха відзначив, що найчастіше в спорах з податковими органами призначають економічні, будівельно-технічні і товарознавські експертизи. Зокрема, економічна експертиза, як правило, встановлює документальну і нормативну обґрунтованість висновків перевірок податкових органів про заниження податків.

Що ж до вартості проведення судових експертиз і експертних досліджень, то вона визначається індивідуально, виходячи з кількості об’єктів дослідження, числа поставлених питань і міри складності дослідження.

Теги:

судова експертиза

Залиште коментар