Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судове засідання за позовом Родовід Банку до НБУ з вимогою відмінити рішення про ліквідацію Укрпромбанка відкладено на невизначений термін.

0 16

Перше судове засідання за позовом Родовід Банку до Нацбанку з вимогою відмінити рішення про ліквідацію Укрпромбанка вчора було відкладене на невизначений термін, повідомив тимчасовий адміністратор Родовід Банку Сергій Щербина, пише “Комерсант Україна”.

“Ми намагаємося мирно погоджувати з ліквідатором Укрпромбанка і Нацбанком питання про передачу до нас активів. Укрпромбанк повинен переуступати нам право вимоги на ці активи, тому що ми їх найкрупніший кредитор. До цих пір ми працювали з цього питання без допомоги Мінфіну, але сподіваємося на його допомогу”, – сказав він.

У Родовід Банк в 2009 р. були переведені пасиви Укрпромбанка на 7 млрд грн разом з докапіталізацией на 5,6 млрд грн. Переклад активів на 7 млрд грн в Родовід Банк був заморожений 21 січня з початком ліквідації Укрпромбанку.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар