Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судове засідання у Вищому адміністративному суді України відвідали помічники суддів окружних та апеляційних адміністративних судів

0 28

Цей захід відбувся в рамках спеціалізованого семінару для помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів на тему: «Особливості розгляду адміністративних спорів». Організатори заходу – Академія суддів України за підтримки USAID (Проект «Україна: верховенство права») та ОБСЄ, який відбувся 23 – 27 лютого 2009 року в м. Києві.

На семінарі були розглянуті, зокрема, такі актуальні питання як реформа адміністративного права і завдання адміністративного судочинства; основи адміністративної процедури; критерії правомірності рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень; визначення підсудності адміністративної справи; європейські стандарти у галузі адміністративної юстиції та адміністративного права; проходження адміністративної справи у першій інстанції; принципи адміністративного судочинства; забезпечення адміністративного позову; адміністративний договір – поняття і ознаки; відмінності адміністративного судочинства від інших видів судового процесу; законодавчі перспективи розвитку судоустрою і статусу суддів.

Під час навчання також було проведено круглий стіл, в ході якого учасники обговорили пропозиції до проектів постанов пленумів Вищого адміністративного суду України і Верховного суду України.

Залиште коментар