Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судова гілка влади неспроможна до самоочищення

0 17

Переважна більшість суддів не розуміють як можна бути незалежною судовою владою. Про це в ефірі “5 каналу” заявила адвокат Валентина Теличенко.

“Сьогодні на з’їзді суддів чітко було продемонстровано готовність переважної більшості суддівського корпусу стати слугами нової влади. Судова гілка влади демонструвала боротьбу кланів і кланчиків, хто з них буде улюбленцем Президента і хто буде улюбленою дружиною, яка керуватиме всією судовою системою. Це було настільки очевидно, що просто соромно часом було спостерігати”, – розповіла вона.

Переважна більшість суддів, за її словами, не розуміють як можна бути незалежною судовою владою.

“З’їзд суддів продемонстрував, що кожен суддя триматимется за мантію руками і зробить все для того, щоб її зберегти. Немає таких людей, які впевнено почуваються в своїх знаннях, досвіді тощо і можуть сказати, що завтра я буду без мантії працювати в правовій сфері”, – сказала адвокат.

На думку В. Теличенко, наша судова гілка неспроможна до самоочищення,а цю проблему можуть вирішити тільки зовнішні чинники.

Джерело:

УНН

Залиште коментар