Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція обіцяє боротися з рейдерами

0 22

Інформація про осіб, які беруть на себе зобов’язання виступити посередниками у господарських судах або з арбітражними керуючими при «вирішенні питань» сумнівного характеру, відлякує потенційних інвесторів, а також негативно впливає на бізнес-середовище та інвестиційний клімат в державі.

До Міністерства внутрішніх справ надходять непоодинокі звернення про спроби здійснення так званих «рейдерських атак». Подібним неправомірним діям сприяють особи, які пропонують виступити посередниками та «вирішити питання» протиправної зміни власника за допомогою рішень господарських судів, повідомляє прес-служба МВС України

У МВС кажуть, що у результаті проведення подібних дій неправомірно змінюється власник майна, що викликає нарікання людей на бездіяльність органів влади, підриває довіру громадян до влади та дискредитує її в очах суспільства. Крім того, подібна ситуація негативно впливає на бізнесове середовище та інвестиційний клімат в державі.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко провів нараду, на якій дав завдання керівникам структурних підрозділів розібратися в цій ситуації та вжити необхідних заходів для припинення такого явища, інформують в прес-службі.

Джерело:

МВС України

Залиште коментар