Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суди забороняють виїжджати за кордон близько 10% боржникам

0 17

У судах задовольняється в середньому 10% заяв держвиконавців про заборону боржникам виїжджати за кордон. Про це журналістам повідомив голова Державної виконавчої служби Дмитро Сторожук.

“Припустимо, якщо ми беремо область, при поданні двох тисяч заяв про тимчасове обмеження виїзду за кордон, задовольняється 10%, близько 100. Цей показник досить низький”, – зазначив голова ГІС.

“Це один з інструментів примусу до виконання боржником своїх зобов’язань… Якщо він (боржник – ред.) не виконує (своїх зобов’язань – ред.) і при цьому має змогу їздити за кордон, ми вважаємо що це, як мінімум, порушує права стягувача”, – додав Д.Сторожук.

Таку ситуацію, коли боржник не виконує своїх фінансових зобов’язань, але при цьому їздить наприклад, на відпочинок за кордон, в ДВК трактують, як навмисне “ухилення від сплати боргу та виконання своїх зобов’язань”, вважає голова служби.

Джерело:

УНН

Залиште коментар