Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суди обрали запобіжні заходи 64 підозрюваним у масових заворушеннях на Грушевського

0 20

На сьогодні районні суди м. Києва винесли рішення про запобіжні заходи 64 підозрюваним у масових заворушеннях на вул. Грушевського. Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури м. Києва Яна Соболевська, передає прес-служба столичної прокуратури.

“Рішеннями Дніпровського, Оболонського, Подільського, Солом’янського та Шевченківського судів до 14 осіб застосовано домашній арешт. З одного із учасників подій Святошинський райсуд взяв особисте зобов’язання. Щодо інших 49 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського столичні суди ухвалили рішення про тримання під вартою”, – констатувала вона.

Так, Солом’янським судом арештовано 10 підозрюваних, Святошинським – 9, Дарницьким та Деснянським – по 8 рішень, Голосіївським – 7, Дніпровським – 4, по одному такому рішенню винесли Оболонський, Подільський та Шевченківські суди.

У прес-службі столичного МВС нагадують, що вказані особи підозрюються у масових заворушеннях, що тривали у центрі столиці та супроводжувалися насильством, підпалами, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя (ч. 2 ст. 294 КК України).

Сьогодні Верховна Рада має намір прийняти закон про амністію учасників протестних акцій в Україні.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар