Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддю, яка відмовилася заарештувати євромайданівців, звільнили

0 75

Вища рада юстиції України (ВРЮ) прийняла відставку судді Ірини Мамонтової з посади голови Оболонського районного суду Києва.

 Відповідне рішення оголосив глава ВРЮ Олександр Лавринович у ході засідання ради у вівторок, 11 лютого.

 Суддя Ірина Мамонтова 22 січня 2014 року обрала запобіжний захід у вигляді домашнього арешту чотирьом студентам університету театру , кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. На той момент це було єдине рішення, коли щодо обвинувачених у масових заворушеннях відразу обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а не взяття під варту. Пізніше суддя подала заяву про відставку за власним бажанням.

 “Вища рада юстиції розглянула подання ради суддів загальних судів щодо звільнення Мамонтової Ірини Юріївни з посади голови Оболонського районного суду Києва за її бажанням. І прийняла рішення: звільнити Мамонтову Ірину Юріївну з посади голови районного суду Києва за власним бажанням”, — сказав Лавринович.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар