Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддю Волкова поновлено на посаді

0 97

Народні депутати підтримали в цілому проект постанови № 1352 про виконання рішення Європейського суду з прав людини у справі “Олександр Волков проти України” (щодо судді Верховного Суду України Волкова Олександра Федоровича)”. За відповідне рішення проголосували 257 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Нагадаємо, 1 липня 2014 р. Рада відмовилася поновити на посаді суддю Верховного суду Волкова.

Зазначимо, що 9 січня 2013 року Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну поновити Волкова на посаді судді Верховного суду “якомога швидше”.

При звільненні Волкова ЄСПЛ визнав чотири порушення статті 6 Конвенції з прав людини (право на чесне виробництво), а також порушення статті 8 (право на повагу до приватного і сімейного життя).

Крім того, ЄСПЛ зобов’язав Україну виплатити Волкову 6 тис. євро компенсації моральних збитків та 12 тис. євро компенсації витрат.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар