Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддівські маніпуляції із землею

0 22

Прокуратура Київської області закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні проти судді одного з районних судів Київської області. Обвинувальний акт щодо нього направлено до суду для розгляду по суті, повідомили у ГПУ.

Під час проведення досудового розслідування встановлено, що суддя неодноразово виносив завідомо неправосудні судові рішення. Зокрема, згідно із незаконним судовим рішенням протягом 2009-2010 років із постійного користування ДП «Київське лісове господарство» вилучено земельну ділянку загальною площею 8,91 га розташовану на території Старобезрадичівської сільської ради Обухівського району. Суд змінив її цільове призначення із категорії земель лісогосподарського на категорію земель сільськогосподарського призначення без права вирубки дерев та передав у власність 9 громадянам для ведення особистого селянського господарства. Крім того, суддя постановив ще одне завідомо неправосудне рішення у цивільній справі про визнання права власності на земельні ділянки. Він знав про відсутність рішень відповідного органу місцевого самоврядування про передання земельних ділянок у власність. При цьому, порушуючи виключну компетенцію цього органу на здійснення права власності на управління землями, у порушення вимог законодавства, умисно визнав право власності за приватною особою на земельні ділянки загальною площею 0,89 га. Також незаконно скасував державну реєстрацію державних актів на право постійного користування.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 1 ст. 375, та ч. 2 ст. 375 КК України, тобто постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови. За свої діяння суддя може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі, повідомили в наглядовому відомстві.

Теги:

суддя

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар