Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддівська увага мігрантам

0 14

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує для суддів адміністративних судів та співробітників правоохоронних органів з усіх областей України цикл семінарів на тему «Зміцнення потенціалу правоохоронних органів у боротьбі з торгівлею людьми в Україні як країні призначення».

Такі семінари вже пройшли у Львові. Серед питань, що розглядалися в ході семінару, були, зокрема, особливості виявлення та документування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, особливості розслідування таких злочинів, відмежування торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини від суміжних складів злочинів, судовий розгляд адміністративних справ, пов’язаних із видворенням іноземців тощо.

Семінари у Львові проводили для суддів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва. З 31 жовтня по 8 листопада в Одесі відбудеться ще три аналогічних семінари, але вже для суддів адміністративних судів інших областей України.

Організаторами цих семінарів виступили представництво МОМ в Україні та ВАСУ за участі Держдепартаменту США, Національної академії прокуратури України та МВС України.

Довідка

Заснована в 1951 році, Міжнародна організація з міграції є провідною міжурядовою організацією у галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. До її складу входить 132 країни-члени, 17 країн зі статусом спостерігачів. Організація також має представництва у понад 100 країнах світу.

Представництво МОМ в Україні почало працювати в Києві у 1996 році, коли Україна отримала статус країни-спостерігача МОМ. З 2002 року парламент України ратифікував угоду про членство України в організації.

Теги:

Міжнародна організація з міграції в Україні, цикл семінарів “Зміцнення потенціалу правоохоронних органів у боротьбі з торгівлею людьми в Україні як країні призначення”, торгівля людьми, розслідування злочинів, судовий розгляд адміністративниз справ, міжурядова організація, членство України у МОМ, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 42

Залиште коментар