Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддівська афера з нерухомістю

0 26

Як повідомили в прес-службі прокуратури Криму, слідчим відділом прокуратури АР Крим закінчено досудове слідство у цій кримінальній справі. Судді інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.375 КК – постановлення суддею завідомо неправосудного рішення.

Слідством встановлено, що суддя “порушуючи закон, визнав право власності на дві квартири в Євпаторії за жителями регіону, які не мали підстав претендувати на житло”. “У результаті протиправних дій судді завдано збитків законним спадкоємцям хазяїна квартир на суму понад 2 мільйонів гривень”, – уточнили в прес-службі.

Кримінальну справу направлено до Верховного Суду України для визначення підсудності і організації судового слідства.

Прокуратурою пред’явлено позов до суду про відшкодування обвинуваченим заподіяного збитку. На майно судді на суму 2,6 мільйонів гривень накладено арешт.

Теги:

суддя, нерухомість

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар