Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів перевірять на причетність до рейдерства

0 19

Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на засіданні Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

Міжвідомча комісія ухвалила рішення підготувати загальне звернення до ВРЮ з аналізом всіх фактів незаконних судових рішень для відповідної реакції щодо дисциплінарної відповідальності суддів всіх судових інстанцій. «Всі судді, які беруть участь у рейдерських схемах, повинні відповідати перед законом. Коли ми припинимо безкарність, тоді бізнес зможе спокійно працювати в Україні. Ми повинні захищати не лише державну власність, а й кожного підприємця. Рейдерство – це лише красива сучасна назва. Насправді йдеться про грабунок та бандитизм. На жаль, деякі судді та чиновники цьому сприяють», – цитує Андрія Клюєва прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар