Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів найважче покарати за корупцію

0 21

145 фактів хабарництва серед чиновників різного рангу цього року зафіксували правоохоронці Одеського регіону. Про це в ході круглого столу «Протидія корупції: стан і проблеми» заявив заступник начальника УБОЗ ГУ МВС України в Одеській області Микола Сич.

За його словами, загальна сума зафіксованих хабарів склала понад 900 тисяч гривень. Найбільша сума хабара склала 20 тисяч доларів, а середній розмір хабара в Одеському регіоні склав 20 тисяч гривень.

У випадках хабарництва фігурували 44 людини. Серед них – представники органів місцевої влади, податківці, митники. 4 хабарники на час слідчих дій позбавлено свободи. Решті судді такий запобіжний захід не обрали.

За словами замначальника УБОЗ, на даний момент по двох фактах хабарництва вже пройшли судові засідання, ухвалені вироки і вибрана міра покарання. По решті справ досудове слідство прокурорами ще не завершене.

Також Н.Сич відзначив, що доказову базу по фактах корупції найважче збирати саме на суддів, оскільки існує закон, що багато в чому захищає представників цієї професії.

Теги:

корупція, суддівський корпус

Джерело:

Таймер

Залиште коментар