Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів хочуть озброїти довічно

0 35

Сергій Ківалов виступає за надання довічного права носіння травматичної вогнепальної зброї українським суддям. Про це він заявив, коментуючи вбивство харківського судді і його родини, повідомляє прес-служба депутата.

“Як не сумно, але ця трагедія повинна підштовхнути законодавців до перегляду законодавства про захист працівників суду. Зокрема, я давно виступаю за те, щоб суддям дозволили носити вогнепальну зброю не тимчасово, як зараз, і не за заявою судді про те, що йому загрожує небезпека, а з моменту вступу на посаду й, можливо, довічно. Тому, що помститися судді за його принципову позицію можуть і після відставки”, – сказав Ківалов.

Він також додав, що треба посилити гарантії недоторканності суддів.

“Я й раніше виступав за те, щоб суддя був більш захищеним – і соціально, і фізично. А зараз, думаю, для всіх очевидно, що це зробити просто життєво необхідно”, – сказав Ківалов.

Він відзначив, що “жорстоке, просто звіряче вбивство родини харківського судді Володимира Трофімова виглядає, як виклик”.

Як відомо, 15 грудня в Харкові була вбита родина судді одного з районних судів Трофімова: сам суддя, його дружина, син і співмешканка сина. Усі тіла обезголовлені.

Разом з тим в 2010 році у селі Бобриця на Черкащині суддя Дарницького райсуду Києва Євген Вовк кілька разів вистрілив у місцевого мешканця з пістолета “Макаров”.

У результаті сварки у барі, що переросла у бійку зі стріляниною, селянина привезли до лікарні з трьома кулями в тілі. Водночас слідство одразу визнало Вовка потерпілим, а Кучу звинуватило в нападі, нагадує “Українська правда”.

Залиште коментар