Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів хочуть озброїти довічно

35

Сергій Ківалов виступає за надання довічного права носіння травматичної вогнепальної зброї українським суддям. Про це він заявив, коментуючи вбивство харківського судді і його родини, повідомляє прес-служба депутата.

“Як не сумно, але ця трагедія повинна підштовхнути законодавців до перегляду законодавства про захист працівників суду. Зокрема, я давно виступаю за те, щоб суддям дозволили носити вогнепальну зброю не тимчасово, як зараз, і не за заявою судді про те, що йому загрожує небезпека, а з моменту вступу на посаду й, можливо, довічно. Тому, що помститися судді за його принципову позицію можуть і після відставки”, – сказав Ківалов.

Він також додав, що треба посилити гарантії недоторканності суддів.

“Я й раніше виступав за те, щоб суддя був більш захищеним – і соціально, і фізично. А зараз, думаю, для всіх очевидно, що це зробити просто життєво необхідно”, – сказав Ківалов.

Він відзначив, що “жорстоке, просто звіряче вбивство родини харківського судді Володимира Трофімова виглядає, як виклик”.

Як відомо, 15 грудня в Харкові була вбита родина судді одного з районних судів Трофімова: сам суддя, його дружина, син і співмешканка сина. Усі тіла обезголовлені.

Разом з тим в 2010 році у селі Бобриця на Черкащині суддя Дарницького райсуду Києва Євген Вовк кілька разів вистрілив у місцевого мешканця з пістолета “Макаров”.

У результаті сварки у барі, що переросла у бійку зі стріляниною, селянина привезли до лікарні з трьома кулями в тілі. Водночас слідство одразу визнало Вовка потерпілим, а Кучу звинуватило в нападі, нагадує “Українська правда”.

Комментарии