Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів, що випустили на волю членів банди Сушка, очікують санкції

0 13

Вища рада юстиції завершила перевірку з приводу дій Апеляційного суду Львівської області, що випустив на волю трьох членів банди Сушка, – суддів Перетятька та Яременка. Встановлено факт порушення суддівської присяги.

Про це вчора повідомив народний депутат України, член парламентського комітету з питань правосуддя Володимир Пилипенко, який ініціював розгляд резонансної справи Вищою радою юстиції.

«Членом Вищої ради юстиції України Андрієм Портновим встановлено факт порушення присяги суддями Перетятьком і Яременком. Думаю, що на найближчому засіданні Вищої ради юстиції, яке відбудеться вже у травні, суддів буде рекомендовано на звільнення», – повідомив Пилипенко.

Перетятько і Яременко поінформовані, що їх очікує, оскільки в рамках розслідування вони давали пояснення Вищій раді юстиції. «Проведена повністю юридична процедура, яка необхідна для цього. Вони дали пояснення і встановлено факт присутності в їхніх діях ознак порушення», – розповідає нардеп.

Судді, що випустили на волю трьох членів банди Сушка, свої дії у Вищій раді юстиції аргументували юридичною казуїстикою.

Теги:

Вища рада юстиції

Джерело:

ЗіК

Залиште коментар