Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів, що дали депутатові умовний термін за вбивство, звільнять

16

Вища рада юстиції вирішила внести до Верховної Ради подання про звільнення двох суддів Долгінцевського районного суду Кривого Рогу.

Про це повідомив на прес-конференції в Дніпропетровську голова підкомітету з питань судоустрою і статусу суддів комітету ВР, народний депутат Дмитро Шпенов.

«За результатами розгляду пропозиції Вища Рада юстиції прийняла рішення про внесення подання у Верховну Раду України про звільнення цих суддів», -повідомив депутат.

Шпенов також повідомив журналістів, що відносно третьої судді Надії Прудник пропозиція про звільнення відкликана, оскільки суддя при постанові вироку висловила незгоду з рішенням суду.

Як повідомлялося, в липні Апеляційний суд Дніпропетровської області засудив до 14 років позбавлення волі екс-депутата Софіївської райради Олександра Тарана, який в червні 2010 року на очах дружини і 5-річного сина розстріляв 25-річного чоловіка з автомата.

Раніше Долгінцевський райсуд Кривого Рогу засудив його до 3 років в’язниці і звільнив звинуваченого від відбуття покарання на випробувальний термін на 2 роки.

Комментарии