Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддів, що дали депутатові умовний термін за вбивство, звільнять

0 16

Вища рада юстиції вирішила внести до Верховної Ради подання про звільнення двох суддів Долгінцевського районного суду Кривого Рогу.

Про це повідомив на прес-конференції в Дніпропетровську голова підкомітету з питань судоустрою і статусу суддів комітету ВР, народний депутат Дмитро Шпенов.

«За результатами розгляду пропозиції Вища Рада юстиції прийняла рішення про внесення подання у Верховну Раду України про звільнення цих суддів», -повідомив депутат.

Шпенов також повідомив журналістів, що відносно третьої судді Надії Прудник пропозиція про звільнення відкликана, оскільки суддя при постанові вироку висловила незгоду з рішенням суду.

Як повідомлялося, в липні Апеляційний суд Дніпропетровської області засудив до 14 років позбавлення волі екс-депутата Софіївської райради Олександра Тарана, який в червні 2010 року на очах дружини і 5-річного сина розстріляв 25-річного чоловіка з автомата.

Раніше Долгінцевський райсуд Кривого Рогу засудив його до 3 років в’язниці і звільнив звинуваченого від відбуття покарання на випробувальний термін на 2 роки.

Залиште коментар