Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддю засудили до 5 років за хабар

0 19

 

Апеляційним судом Дніпропетровської області залишено без змін вирок Нікопольського міського суду, яким суддю одного з районних судів Запорізької області засуджено до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах та в органах судової влади строком на три роки з конфіскацією усього належного майна за отримання хабара. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Суддя отримав 5000 та 4800 гривень хабара від двох громадян за прийняття судових рішень на їх користь – визнання права власності на заставне майно та неконфіскацію грошових коштів відповідно.

Вирок суду першої інстанції суддею було оскаржено, але державним обвинуваченням доведено, що міра покарання повністю відповідає тяжкості скоєного злочину та особі засудженого.

 

Джерело:

УНН

Залиште коментар