Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддю, який імітував замах на себе, зняли з посади

0 16

Рішенням Апеляційного суду у Вінницькій області суддя Тульчинського районного суду усунений з посади через звинувачення в організації імітації замаху на самого себе. Про це повідомило джерело в прокуратурі Вінницької області, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, в жовтні минулого року прокуратура порушила кримінальну справу щодо судді Тульчинського райсуду. Йому були пред’явлені звинувачення за ч. 2 ст. 383 Кримінального кодексу України – відносно свідомо неправдивого повідомлення про скоєння злочину – і за ч. 1 ст. 263 – незаконне поводження зі зброєю, бойовими запасами або вибуховими речовинами.

Проте Ленінським районним судом Вінниці ця ухвала була скасована, а справа направлена на досудове слідство. В кінці грудня Апеляційним судом Вінницької області це рішення райсуду було визнане недійсним, і кримінальна справа щодо судді відновлена.

Нагадаємо, 19 жовтня співробітники міліції викрили суддю Тульчинського райсуду, підозрюваного в імітації замаху на самого себе.

31-річний суддя повідомив, що на автодорозі Немирів – Тульчин автомобіль «Опель-Омега», за кермом якого він знаходився, був обстріляний невідомими особами з легкового автомобіля під час обгону.

З місця події міліція вилучила дві гільзи до пістолета ТТ і рукавички.

Оперативники з’ясували, що напередодні суддя придбав мобільний телефон, з якого сам собі направляв повідомлення з погрозами для забезпечення алібі.

Під тиском доказів він зізнався про імітацію замаху на себе, щоб уникнути відповідальності за винесення ним неправомірних рішень по ряду справ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар