Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддю-колядника засудили на 10 років

0 13

Оболонський районний суд міста Києва засудив колишнього главу Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до 10 років позбавлення волі і конфіскації всього майна.

Відповідне рішення суд оголосив у вівторок.

Крім того, І.Зварич позбавлений права обіймати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах строком на 10 років.

Інший фігурант справи – екс-суддя В.Любашівський, що виступав посередником у передаванні грошей І.Зваричу, – отримав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права обіймати ті ж посади терміном 2 роки.

Вирок І.Зваричу набирає чинності з 9 березня 2009 року – дня, коли той був арештований і з тих пір був під арештом, а В.Любашевському – з дня оголошення вироку – 20 вересня 2011 року.

Оболонський райсуд своїм рішенням постановив зберегти для І.Зварича запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в Київському слідчому ізоляторі і постановив заарештувати В.Любашевського в залі суду для подальшого приміщення в київське СІЗО.

Як повідомлялося, І.Зварич звинувачується в отриманні хабара у особливо великих розмірах. Кримінальна справа проти нього була порушена в грудні 2008 року, а в березні 2009 року він був затриманий. З того часу суддя знаходиться під вартою.

Теги:

Зварич І, хабарництво

Залиште коментар