Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддям встановлять строки

0 22

Законопроектом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до судових рішень)”№11215 пропонується визначити конкретні строки надсилання суддею електронних копій судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень та встановити відповідальність за невиконання цього обов’язку.

Зокрема, статтю 3 Закону “Про доступ до судових рішень” передбачається доповнити положенням, згідно із яким “електронна копія судового рішення надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення не пізніше дня, наступного за днем ухвалення (постановлення) судового рішення.

Якщо відповідно до процесуального закону складання повного судового рішення було відкладено, електронна копія судового рішення надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення у день складання повного судового рішення.

Електронна копія судового рішення, що підлягає негайному виконанню, має надсилатися до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення  у день ухвалення (постановлення) судового рішення.

Теги:

судова влада, суд

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар