Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддям планують спецпідготовку

0 17

Запровадження спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді має стати наступним кроком у перебудові системи добору суддівського корпусу. На цьому наголосив Президент  України Віктор Янукович під час виступу на урочистій церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

«Такий крок дозволить майбутнім суддям глибше опанувати навички професії, удосконалити свої знання та перевести їх із теоретичної площини у практичну», – цитує президента його прес-служба .

На думку Глави держави, саме професіоналізм суддів є головною складовою у побудові в Україні справедливого та чесного суду, що діє за законом і захищає права кожного громадянина.

Будь-які зміни у сфері судочинства, сказав Президент, повинні насамперед враховувати інтереси звичайного громадянина, забезпечення прав та свобод якого має стати основною метою діяльності органів влади усіх рівнів.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар