Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддям нагадали про мантії

0 17

За результатами перевірки були встановлені непоодинокі випадки порушеннями суддями порядку доступу до судових рішень и недотримання п.13 Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, що затверджено постановою Кабінету Міністрів 25.05.2006 р.№740.

Нагадайом, зідно п.13 електронні копії судових рішень напрвляються відповідальною особою апаруту суду не пізніше настпуного дня після прийняття судового рішення.

Крім того, перевіркою становлено недотримання вимог ч.2 ст.16 Закону «Про судоустрій та статус суддів», згядно якому судді здійснюють правосуддя в мантії та з  нагрудним знаком.

У зв’язку з цим Ірина Отрош. Голова Ради суддів загальних судів рекомендувала головам апеляційних та місцевих судів ініціювання проведення нарад щодо роботи в умовах ведення Єдиного реєстру судових рішень, контролю за дотриманням термінв надсилання підповідної інофрмації у Реєстр, та нагадала суддям про необхідність здійснювати правосуддя у мантії та з нагрудним знаком судді.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар